کپسول هپاشیلد ویتامدیک

کبد انسان دارای چندین عمل حیاتی مهم می باشد : متابولیسم ، هضم و سم زدایی مواد زائد بدن . هر نوع ضایعه کبد موجب تغییراتی در سلول های کبدی می شود و از طریق قدرت عمل کبد را تحت الشعاع قرار می دهد . کپسول هپاشیلد® يك فراورده ی طبيعی است به منظور سم زدایی کبد حاوی گياه خار مریم، کنگر فرنگی، زردچوبه، اسید آمینه متیونین و ماده معدنی کولین. اين محصول به منظور محافظت از كبد مصرف می شود و به سلامت عملکرد کبد و  بهبود مشکلات گوارشی کمک می کند. کبد عضو اصلی و مهمی در بدن است که نقش سیستم تصفيه طبیعی در بدن را ایفا می کند.  با مصرف این فرآورده می توان به عملکرد بهینه کبد کمک کرد. کپسول هپاشیلد  کبد را سم زدایی و پاک می نماید و از بروز بیماری های کبدی پیشگیری می نماید.

کپسول هپاشیلد ویتامدیک

کپسول هپاشیلد ویتامدیک

ناممقدارنیاز روزانه
خارمریم – (Silybum marianum, seed) Milk Thistle [70:1] extract
Equivalent to 3010 mg of raw herb, standardized to 80% silymarin
43mg*
کنگر فرنگی _ Globe Artichoke [25:1] extract 60mg*
زرد چوبه _Turmeric [20:1] extract (Curcuma longa, rhizome) 80mg*
Choline bitartrate27.5mg*
Methionine10mg*
  • سم زدایی و پاکسازی کبد
  • محافظت از کبد
  • سلامت عملکرد کبد
  • بهبود مشکلات گوارشی

به عنوان سم زدایی و پاکسازی و محافظ کبد 

روزانه 1 عدد کپسول همراه غذا و با یک لیوان آب میل نمایید. برای مشاهده اثرهپاشیلد، حداقل به میزان 3 هفته از این محصول استفاده نمایید.

در دمای کمتر از 30 درجه سانتی گراد و دور از دسترس اطفال و نور و رطوبت نگهداری شود.

مصرف در بارداری و شیردهی ممنوع میباشد.

-کودکان زیر 16 سال و یا کسانی که نسبت به این گیاه و یا خانواده این گیاه حساسیت داشته باشند یا کسانیکه انسداد مجاری صفرا داشته باشند و افرادی که سنگ صفرا دارند ، نباید از این فراورده استفاده کنند.

عوارض جانبی خاصی در صورت مصرف دز توصیه شده مشاهده نگردیده است، مگر کسانی که به دارو حساس باشند. در این صورت در بعضی از موارد اختلالات مختصر گوارشی ایجاد می گردد و در بعضی از افراد خاصیت ضعیف ملینی دارد .

خار مریم :
این در محافظت از کبد کمک به رفع التهابات کبدی پیشگیری از بیماری های کبد و کیسه صفرا و سم زدایی بدن کارایی بالایی دارد. تصور بر این است که سیلی مارین با تغییری که در غشای خارجی سلول های کبد ایجاد می کند از ورود سموم به درون کبد یا اتصال آنها به مکان های جذب در سلول های کبدی جلوگیری می کند. سیلی مارین دارای اثرات آنتی اکسیدانی است و تولید گلوتاتیون را در کبد, روده و معده افزایش می دهد. گلوتاتیون در سم زدایی توسط کبد مورد استفاده قرار می گیرد. سیلی مارین خاصیت ضد التهابی خود را با ممانعت از تولید لکوترین که واسطه التهاب در واکنش های التهابی است اعمال می کند. سیلی مارین در درمان هپاتیت حاد و مزمن ویروسی هر دو موثر است خار مریم از کبد محافظت می نماید و در نتیجه منجر به احیای کبد می شود. از آنجاییکه رادیکال های آزاد در پراکسیداسیون لیپید ها در انواع مسمومیت های کبدی دخیل هستند، اثر ضد اکسیداسیون بسیار قوی سیلی مارین و سیلی بین ممکن است اثر حفاظتی آن ها را در مقابل عوامل سمی گوناگون روی کبد توجیه نمایید. این دو ترکیب به عنوان عامل نابودکننده رادیکال های آزاد عمل کرده و فرآیند های پراکسیداتیو دخیل در ضایعات کبدی ناشی از تتراکرور کرب ، تالیوم ، اتانول ، پاراستامول و سایر مواد سمی کبدی را پیشگیری می کند . سیلی مارین فعالیت آنزیم RNA پولیمراز را در هسته سلولی افزایش داده موجب تحریک سنتز پروتئینهای ریپوزومال میشود که این عمل به نوبه خود قدرت نوسازی سلولی کبد را افزایش میدهد. به عنوان یک آنتی اکسیدان مستقیم عمل نموده و رادیکالهای آزاد سمی را از بین میبرد، سیلی مارین در درمان هر دو هپاتیت حاد و مزمن ویروسی موثر است .

کنگر فرنگی:
این گیاه کبد را در برابر آسیب محافظت کرده و رشد بافت جدید را تقویت می نماید. همچنین این گیاه، تولید صفرا در کبد را افزایش داده و از این طریق، موجب دفع سموم مضر از کبد می شود. استفاده منظم عصاره این گیاه به تسکین علائم بیماری کبد چرب غیر الکلی کمک میکند.

کولین و متیونین :
افراد با رژیم های کم کولین اغلب به کبد چرب و آسیب کبدی دچار می شوند. رژیم های غذایی فاقد کولین – متیونین نه تنها کبد چرب ایجاد می کنند، بلکه در ایجاد فیبروز و هپاتوکارسینوما (بدخيمی كبدی) نیز موثر هستند. متیونین یک اسید آمینه است که از تجزیه پروتیین ها به وجود آمده است. کولین یک ماده مغذی ضروری است که به طور طبیعی در برخی غذاها وجود دارد و به عنوان مکمل در دسترس است. بدن همچنین می تواند مقادیر کمی را به تنهایی در کبد تولید کند، اما برای رفع نیازهای روزانه کافی نیست. کولین به یک انتقال دهنده عصبی به نام استیل کولین تبدیل می شود که به ماهیچه ها کمک می کند تا منقبض شوند، پاسخ های درد را فعال می کند و در عملکرد مغز و حافظه و تفکر نقش دارد. بیشتر کولین در کبد متابولیزه می شود و در آنجا به فسفاتیدیل کولین تبدیل می شود که به ساخت پروتئین های حامل چربی و تجزیه کلسترول کمک می کند.

زرد چوبه :
زردچوبه ادویه قوی برای مبارزه با التهابات درونی بدن است. این ادویه برای دفع عفونت‌های ویروسی نیز بسیار مفید است چرا که منبع غنی کورکومین بوده که یک داروی فعال و قدرتمند ضد باکتریایی، ضد ویروسی، ضد قارچی، ضد سرطان و ضد التهاب شناخته شده است، علاوه بر آن باعث افزایش سلول‌های کبدی و حتی بازسازی آن‌ها می‌شود. زرچوبه برای افزایش سطح صفرای طبیعی نیز بسیار مفید است. زرد چوبه به دلیل اثرات آنتی اکسیدانی بالایی که دارد می تواند موجب مهار آسیب کبدی شود و از کبد در برابر سموم، محافظت نماید.