Prenatal multivitamin _مولتی ویتامین پریناتال ويتامديك

آزیترومایسین در درمان عفونت های مجاری تنفسی، التهاب گوش میانی، عفونت های پوست و بافت های نرم، عفونت های تناسلی بدون عواقب کلامیدیایی و التهاب غیر گنوکوکی پیشابراه مصرف می شود.

توضیحات درباره Prenatal multivitamin _مولتی ویتامین پریناتال ويتامديك

Prenatal multivitamin _مولتی ویتامین پریناتال ويتامديك

Prenatal multivitamin _مولتی ویتامین پریناتال ويتامديك

داروهای مکمل

داروهای مکمل

ویتامین ها و مواد معدنی موجود در این محصول کاملا متناسب با نیازهای مادران در دوران بارداری و شیردهی بوده و می تواند به سلامت عمومی بدن در این دوران کمک کند.

قرص مولتی ویتامین پریناتال برای پیش از شروع بارداری تا پایان دوران شیردهی قابل مصرف می باشد.

كمك به سلامت عمومي بدن و حفظ مواد مغذي مورد نیاز بدن در پیش از دوران بارداری، دوران بارداری و شیردهی

افرادي كه در حال مصرف دارو/ داروها هستند و یا داراي بیماري هاي زمینه اي )به خصوص مشكلات انعقادي خون( مي باشند، قبل از مصرف این فرآورده، حتما با پزشك و یا داروساز مشورت كنند . با توجه به این كه این فرآورده براي خانم هاي باردار و مادران شیرده فرموله شده ، لذا مصرف این فرآورده براي كودكان زیر 12 سال بدون مشورت با پزشك و داروساز ممنوع است. در صورت مصرف اتفاقي بیش از مقادیر توصیه شده بر روي برچسب دارو، سریعا با پزشك و یا مركز كنترل مسمومیت تماس گرفته شود. در صورت بروز عالیم حساسیت به هریك از اجزاي این فرآورده بالفاصله مصرف آن را قطع و به نزدیك ترین مركز درماني مراجعه نمایید. در صورت پلمپ نبودن درب محصول از مصرف آن خودداري نمایید. ü این فراورده مكمل تغذیه اي بوده و جهت پیشگیري، تشخیص و درمان بیماري نمي باشد.

در صورت استفاده در مقادیر مشخص شده، عوارض جانبي گزارش نشده است.

هر روز یك عدد قرص مولتي پریناتال همراه یكي از وعده هاي غذایي مصرف شود. میزان مصرف پیشنهادي روزانه یك قرص مي باشد، از افزایش میزان توصیه شده بدون نظر پزشك خودداري گردد. بهتر است قرص مولتي پریناتال از اولین روز بارداري و حتي قبل از شروع بارداري تا پایان دوران شیردهي مصرف شود. براي بلعیدن راحت تر قبل و بعد از قورت دادن، آب مصرف نمایید.

قرص ها در دماي زیر 30 درجه سانتي­گراد و دور از نور و رطوبت و داخل بسته بندي خود نگهداري شوند.  از یخ زدگي محافظت شود.  دور از دید و دسترس كودكان نگهداري شود. از مصرف فرآورده تاریخ گذشته خودداري گردد.