Talbone_ تالبون

منیزیم از ریزمغذی هایی است که به جذب کلسیم کمک کرده و یکی از ضروری ترین املاح است که باید به طور روزانه در رژیم غذایی گنجانده شود. منیزیم در بدن موجب تسکین اعصاب می شود و برای سلامت قلب، عضله و کلیه مهم و مفید است. منیزیم برای تنظیم گردش خون در بدن، مقابله با استرس، حفظ سلامت و بهداشت روانی در برابر افسردگی و تغییرات خلقی، بهبود کیفیت خواب، تنظیم فشار خون و همین ور کمک به پیشگیری از حمله میگرنی نیز موثر است.

توضیحات درباره ی Talbone_ تالبون

Talbone_ تالبون

Talbone_ تالبون

داروهای مکمل

داروهای مکمل

منیزیم از ریزمغذی هایی است که به جذب کلسیم کمک کرده و یکی از ضروری ترین املاح است که باید به طور روزانه در رژیم غذایی گنجانده شود. منیزیم در بدن موجب تسکین اعصاب می شود و برای سلامت قلب، عضله و کلیه مهم و مفید است. منیزیم برای تنظیم گردش خون در بدن، مقابله با استرس، حفظ سلامت و بهداشت روانی در برابر افسردگی و تغییرات خلقی، بهبود کیفیت خواب، تنظیم فشار خون و همین ور کمک به پیشگیری از حمله میگرنی نیز موثر اس.

آنچه باعث برجسته سازی این فرمول می شود، گنجاندن ویتامین K2 با 90 میکروگرم در هر دوز روزانه است زیرا این ویتامین و به ویژه فرم Menaquinone، برای سلامت استخوان بسیار مهم است. این محصول سطوح بالاتری از ویتامین K به شکل K2 ارائه می دهد، که برای سلامت استخوان بسیار مهم شناخت شده است. به علاوه وجود 10 میکروگرم ویتامین D3 طبق مطالعات انجام شده اثرات هم افزایی با ویتامین K2 در سلامت استخوان ها دارد. کلسیم و ویتامین D3 در کاهش خطر شکستگی استخوان، پوکی استخوان و حفظ دندان های طبیعی نقش دارند.

کمک به سلامت و استحکام استخوان ها،

جبران کمبود کلسیم، منیزیم و ویتامین K2 و D3

کمک به افزایش تراکم استخوان بانوان پس از دوران یائسگی

کاهش خطر شکستگی استخوان در استئوپروزیس (پوکی استخوان) و حفظ سلامت دندان ها با کمک کلسیم و ویتامین D3

مصرف در بارداری و شیردهی: هرچند مصرف این محصول در دوران بارداری و شیردهی مناسب است لیکن قبل از مصرف با پزشک

معالج مشورت نمایید.

اگر چه عوارضی گزارش نشده است لیکن در صورت بروز هرگونه عوارض با پزشک یا داروساز مشورت نمایید.

روزانه دو قرص همراه با غذا میل شود.

قرص ها در دماي زیر 30 درجه سانتيگراد و دور از نور و رطوبت و داخل بسته بندي خود نگهداري شوند.