شربت تالفکتور ویتامدیک

شربت تالفکتور به عنوان یک مکمل‌ با کمک به افزایش ترشح هورمون رشد، حاوی ال آرژنین می باشد. این ماده یک اسید آمینه نیمه ضروری که برای به انجام رسیدن بسیاری از فرآیندهای مربوط به فیزیولوژی عضلات لازم است. پاکسازی رادیکال‌های آزاد از خون، بهبود عملکرد سیگنال‌های سلول‌های عضلانی، رهاسازی هورمون رشد، حمایت از کلسترول خوب و تنظیم متابولیسم چربی و سطح نمک در بدن از وظایف این ماده در بدن است. از این شربت برای کمک به سلامت، رشد و تقویت سیستم ایمنی کودکان، استفاده می‌شود. این محصول می‌تواند به ترشح بهتر هورمون رشد کمک کند که منجر به رشد بهتر استخوان و افزایش قد خواهد شد.

شربت تالفکتور ویتامدیک

Tallfactor_ تالفکتور

 – کمک به تحریک ترشح و آزادسازی هورمون رشد HGH از غده هیپوفیز

– کمک به عضله سازی

– تقویت سیستم ایمنی

– بهبود جریان خون

– تنظیم متابولیسم چربی

نیاز روزانه مقدار غنوان
* 250mg L-Arginine

کودکان 4 تا 7 سال روزانه 3 میلی لیتر در روز. کودکان 7 سال به بالا و بزرگسالان روزانه 6 میلی لیتر در روز یا طبق دستور پزشک و داروساز

اسید آمینه محافظ سلامت قلب

بهبود سلامت بدن

تقویت سیستم ایمنی

درصورت مصرف سایر داروها و یا ابتلا به بیماری زمینه ای، پیش از مصرف این فرآورده با پزشک مشورت نمایید. مقدار توصیه شده را بدون مشورت با پزشک یا داروساز افزایش ندهید. این فرآورده صرفا مکمل بوده، جهت تشخیص، درمان و پیشگیری از بیماری نمی باشد.

ال-آرژنین :
یک نوع اسید آمینه نیمه ضروری در بدن می باشد که در بسیاری از واکنش ها از جمله تقسیم سلولی، عملکرد طبیعی سیستم ایمنی و سنتز پروتئین نقش دارد.

در دمای کمتر از 30 درجه سانتی گراد، در بسته بندی اصلی و دور از نور مستقیم خورشید و رطوبت نگهداری شود.